Vivienne Westwood

Vivienne Westwood

Vivienne Westwood reps met QC-foto's en agent-kooplinks. Vergelijk het Orb-detail, de plating en prijzen vóór het bestellen.

325 Producten·16 Categorieën·€ 1,67 – € 105,18

Bekijk alle Vivienne Westwood
Over Vivienne Westwood

Vivienne Westwood reps draaien om de Orb-sieraden waar het merk om bekendstaat — de hangerkettingen en oorbellen — plus de Orb-tassen. Deze pagina bundelt de 300+ Vivienne Westwood-replica-listings die kopers actief bestellen bij Weidian- en Taobao-verkopers. Open de QC-foto's om het Orb-detail, de plating-tint en de stenen of parels per batch te beoordelen, en vergelijk prijzen tussen shopping agents. Filter op categorie om de sieraden, tassen of accessoires te vinden die je zoekt. Elke listing leidt direct naar een bron die je via je agent kunt kopen voordat je beslist.

Gerelateerde merken

Veelgestelde vragen

Hoe koop ik Vivienne Westwood reps?
Browse door de Vivienne Westwood-aanbiedingen — de Orb-hangers en sieraden, de tassen en andere items — open er één en gebruik de koopknop. Deze linkt de bronaanbieding aan je shopping agent, die het voor je inkoopt en verzendt. Vergelijk eerst prijzen en QC-foto’s.
Welke Vivienne Westwood reps zijn het populairst?
De Orb-hangerkettingen en -oorbellen zijn het meest gevraagd, samen met de Orb-tassen. Open de QC-galerijen om de Orb-details, de metaalafwerking en de stenen tussen verkopers te vergelijken voordat je kiest.
Wat moet ik controleren in de QC-foto’s?
Controleer het Orb-logo (het kruis-met-ringontwerp, emaille en metaalafwerking), de stenen of parels, het gewicht en de sluiting. Deze variëren per batch, dus vergelijk een paar QC-sets.
Hoeveel kosten Vivienne Westwood reps?
Prijzen variëren per item en verkoper, en lopen op bij sieraden en tassen. Vergelijk aanbiedingen op prijs en QC-foto’s en check de bronaanbieding voordat je afrekent via je agent.