Dior B22 Black — 黑色
Dior B22 Black — 黑银
Dior B22 Black — 镜面黑
Dior B22 Black — 灰棕
Dior B22 Black — 白灰蓝
Dior B22 Black — 米灰蓝
Dior B22 Black — 灰银
Dior B22 Black — 深蓝
Dior B22 Black — 白色
黑色1 / 9

Dior B22 Black

W2C-länkar, pris- och fraktjämförelse mellan agenter, 402 QC-bilder och liknande fynd för denna produkt.

Uppmätt35×24×13 cm·966g·27 QC-poster
Hitta liknande
Stilar
Dior B22 BlackDior B22 Black SilverDior × Nike B22 Black GreyDior B22 Grey BlackDior × Nike B22 White Grey BlueDior × Nike B22 Light Blue GreyDior B22 Grey MeshDior × Nike B22 Navy WhiteDior B22 White Grey
Storlekar
268,50 kr
I lager: 903från vår senaste koll — senaste lager hos din plattform
10 äkta QC-bilder av denna färg

Detta är en aggregatorannons. Att klicka på en plattformsknapp öppnar agentens webbplats i en ny flik där du slutför köpet.

QC-foton (senaste 222 av 402)Senaste QC 16 juli 2026

Rekommenderat för dig

Läsning om Dior och Sneakers

Jämför agentkalkylark

Vanliga frågor

Var kan jag cop Dior B22 Black? (W2C)
Den här sidan är W2C — den länkar källannonsen för Dior B22 Black till din shoppingagent, så att "var man köper" bara är ett klick bort: öppna köpknappen, välj en agent, och de köper och skickar varan. Jämför priser mellan agenter och kolla QC-bilderna först.
Hur köper jag den här varan?
Använd köpknappen på den här sidan — den öppnar den ursprungliga Weidian- eller Taobao-annonsen via din shoppingagent, som köper varan i Kina och skickar den till dig. Granska QC-bilderna och priset innan du beställer.
Finns det QC-bilder för Dior B22 Black?
När det finns QC-poster för den här annonsen visar galleriet äkta inspektionsbilder — och QC-videor där de finns — tagna på agenternas lager vid tidigare beställningar av exakt den här varan, tillsammans med bidrag från communityn. Använd dem för att bedöma varan innan du beställer via din agent.
Hur mycket kostar det i min valuta?
Det visade priset räknas automatiskt om till din valda valuta. Slutbeloppet debiteras av din shoppingagent vid betalning, plus deras serviceavgift och frakt.